Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

PERROI I VIDHISHTES

Ka ditë që dy eskavatorë po punojnë për pastrimin e përroit të Vidhishtës. Puna s’ka ndalur asnjë ditë që nga fillimi deri më sot. Deri tani janë pastruar 700 ml gjatësi . Shumë shpejt do të zgjidhen dhe problemet e fermerëve për kullimin e parcelave të tyre bujqësore përgjatë këtij përroi.
[lsvr_gallery images=”4248,4249,4250″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x