Në ndihmë të familjeve në nevojë

Mirëdita miq,
Ju urojmë një mbrëmje të mbarë me lajmin e mirë se familja e Afife Kasës, në fshatin Suk 2, tashmë do të jetoj në një banesë me kushte optimale.
Bashkia Roskovec në bashkëpunim me emisionin “Boom”, OSHEE dhe televizionit “Apollon” ka arritur të ndërtoj një shtëpi të sigurt dhe komode për të jetuar.
Familja e Afife Kasës është familja e pestë e cila është ndihmuar nga Bashkia Roskovec me ndërtimin e një banese krejtësisht të re.
Ne besojmë shumë se duke punuar së bashku ne mund të japim një zgjidhje për ato familje, për ato nëna të cilat duan ti shohin fëmijët e tyre të jetojnë në një banesë të sigurt, të integruar dhe të denjë për veten dhe shoqërinë.
Ne s’do ndalojmë.
Ne do jemi në krah të familjeve në nevojë, për ti dhënë mbështetjen dhe përkrahjen tonë, për ti lehtësuar sadopak nga vështirësitë e jetës.✔
[lsvr_gallery images=”10021,10020,10023,10022″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]