Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ndeshja Kurjan- Kuman

Ditën e shtunë, më datë 1 korrik u zhvillua ndeshja midis ekipeve të Njësive Administrative Kurjan dhe Kuman Fitues nga kjo ndeshje doli ekipi i Kumanit me rezultati 0-4. Me këtë ndeshje të katërta skuadrat janë me barazim pikësh.
#Kupa_24_Korriku
[lsvr_gallery images=”5532,5533,5534,5535,5536,5537″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x