Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Komisioni për çmimin “Njeriu i Vitit 2017”

Pranë Pallatit të Kulturës, sot u zhvillua takimi i dytë me antarët e komisioneve të ngritura për numërimin e votave për çmimin “ Njeriu i Vitit 2017”.
Gjatë këtij takim u diskutua rreth proçesit të votimit deri më tani dhe atij të numërimit të votave.
Antarët vendosën me konsensus që numërimi i votave të filloj ditën e premte, më datë 15 Dhjetor, ora 13:00.
Ka akoma kohë për të gjitha ata të cilët nuk e kanë shprehur mendimin e tyre.
Mos harroni! Opinioni juaj ka vlerë për ne.
[lsvr_gallery images=”6772,6773,6774,6775,6776,6777″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x