Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Kampionati i volejbollit për vajza

U zhvillua sot ndeshja finale e volejbollit për femra ndërmjet shkollave të mesme “Adem Vrapi” dhe “Didin Bishani”, ndeshje kjo e cila përcolli emocione tek të gjithë sportdashësit.
I pranishëm në këtë aktivitet ishte N/ Kryetari i Bashkisë Roskovec z. Isa Hoxha , i cili uroi sportistet për lojën dhe emocionet që ato përcollën dhe njëkohësisht iu dha skuadrave nga një çertifikatë mirënjohje.
Në këtë finale kryesoi skuadra e shkollës “Didin Bishani”.
Ky kampionat i cili do të pasoj dhe me kampionatin e djemëve u organizua nga specialisti i sportit z. Eldison Kapo.
[lsvr_gallery images=”7952,7953,7954,7955,7956,7957,7958″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]  
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x