Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

GËZUAR DITËN E PAVARËSISË !

Kryetarja e Bashkisë znj.Majlinda Bufi uron të gjithë qytetarët e bashkisë Roskovec dhe të gjithë shqiptarët kudo që jetojnë gëzuar festën e flamurit!
Rroftë Shqipëria!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x