Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Faleminderit Fondacioni “Qatar Charity Albania”🙏

Fondacioni “Qatar Charity Albania” në bashkëpunim me sektorin e shërbimit social Bashkia Roskovec ,
dhuruan 6 karroca për personat me aftësi të kufizuar.Fondacioni “Qatar Charity Albania”
Të pranishëm në këtë aktivitet përfaqësues të fondacionit dhe Zv.Kryetari Z.Maksim Goga theksuan nevojën e personave me aftësi të kufizuar për vëmendje dhe përkrahje të vazhdueshme në përballimin e sfidave të përditshme si një detyrim ligjor dhe moral i bashkisë Roskovec dhe shoqërisë.[lsvr_gallery images=”13349,13350,13351,13352″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

kadikoy moto kurye umraniye moto kurye tuzla moto kurye atasehir moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye beykoz moto kurye moto kurye uskudar moto kurye sile moto kurye

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *