Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dita Ndërkombëtare e Pyjeve

Sot në ditën ndërkombëtare te pyjeve, liqenit të Kurjanit u shtuan më shumë pemë të reja🌳🌳, më shumë oksigjen për shtëpinë tonë të madhe.
Nismës së Bashkisë Roskovec iu bashkuan dhe nxënësit e shkollës “Didin Bishani”, Kurjan.
Bashkohu dhe ti nismës tonë!
[lsvr_gallery images=”7771,7772,7773,7774,7775,7776″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x