Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dëgjesë Publike për hartimin e ”Planit Social 2024–2026”

Ditën e Hënë, më datë 27.11.2023, në orën 12:00 dhe 14:00, pranë ambienteve të Qendrës Social-komunitare.
Ftojmë çdo palë të interesuar të bëhet pjesë për të diskutuar vendimmarrjet e rëndësishme të komunitetit tonë.

Shkarko

Për informacion shtesë klikoni link-un
Kliko

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x