Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Takim me përfaqësues të komunitetit Rom

Ditën e sotme, Kryetarja e Bashkisë zj. Majlinda Bufi zhvilloi një takim me përfaqësuesit e komunitetit Rom. Ky takim u organizua në formën e një bashkëbisedimi rreth problematikave dhe shqetësimeve të përditshme që has ky komunitet.
Kryebashkiakia zj. Bufi iu bëri të njohur projektet e ardhshme dhe aktivitetet sociale që janë miratuar nga Bashkia, të cilat prekin në mënyrë të drejtëpërdrejtë komunitetin.
#Eleminojmëbarrierat
#Mëpranëkomunitetit
#BashkiaRoskovec[lsvr_gallery images=”9151,9152,9153,9154,9155,9156″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x