Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Takim me delagacionin e GIZ-it

Në bashkinë Roskovec patëm kënaqësinë të mirëprisnim delagacionin e GIZ-it, me të cilët trajtuam problemet e menaxhimit dhe trajtimit të mbetjeve urbane.
🙏Përmirësimi i këtij shërbimi me mjete teknologjike për transportin deri në incenerator të mbetjeve , mbetet synimi ynë më i afërt.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x