Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Social Qendër Komunitare

Vazhdojnë punimet për ndërtimin e “Social Qendër Komunitare”, në kuadër të bashkëpunimit të bashkisë Roskovec me Youth Act dhe financim të IADSA. Një ndërtesë me kushte bashkëkohore e cila do të mirëpresë të gjithë të rinjtë e të rejat për të zhvilluar kapacitetet dhe talentet e tyre.
[lsvr_gallery images=”6490,6491,6492,6493,6494,6495″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x