Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Shtëpi e re për fëmijët Myftaraj

Fëmijët Myftaraj në Vlosh shumë shpejt do të kenë shtëpinë e tyre të re Sot filluam me instalimet elektrike.
Gjithashtu do të vazhdojmë punimet  dhe në shtëpinë e familjes Hime, Njësia Administrative Strum.
Të jemi pranë qytetarëve tanë është prioriteti ynë.
[lsvr_gallery images=”7700,7701,7702″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x