Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

RRETHRROTULLIMI I RI

Vazhdojnë punimet për ndërtimin e rrethrrotullimit të dytë . Një investim që zgjidh qarkullimin e mjeteve në hyrje dhe dalje te unazës lindore të qytetit.
[lsvr_gallery images=”3550,3551,3552,3553,3554″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x