Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

KOPSHTI I RI NE ROSKOVEC

Po shkojnë drejt përfundimit punimet për ndërtimin e kopshtit më të ri në Roskovec .
Vitin që vjen fëmijët do të kenë ambiente më të mira dhe më të bollshme !
[lsvr_gallery images=”3543,3544,3545″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x