Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ROSKOVECI NË REVISTËN “TRAVEL

Këto ditë doli nga shtypi revista prestigjoze TRAVEL e cila promovon vlera interesante në treva të ndryshme të vendit tonë që tërheqin vëmendjen e turistave të huaj dhe vendas. Kjo revistë, që shpërndahet në të gjitha trevat shqipfolëse të rajonit ballkanik e më gjerë, i kushtoi vëmendje të madhe edhe Roskovecit.
[lsvr_gallery images=”1470,1471″ items_per_row=”2″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x