Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Permisim standartesh ne bashkine Roskovec

Sapo përmirësimi i kushteve të motit e ka mundësuar, ka nisur puna në disa zona të territorit të Bashkisë Roskovec.
Në Roskovec ka filluar puna në tre rrugë shumë të rëndësishme: Jonus Çepele, Dane Çepele dhe Mustafa Buzi.
Fillimisht ndërhyrja do të jetë në ndërtimin e trotuarëve dhe ndriçimin rrugor, ndërhyrje që do të ndikojnë ndjeshëm në përmirësimin e standarteve të jetës së banorëve të Roskovecit.
#Ndërhyrjenëinfrastrukturënrrugore
#BashkiaRoskovec[lsvr_gallery images=”9802,9803,9804″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x