Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

NE NDIHME TE KOMUNITETIT

Dhe pak ditë na ndajnë nga festa e Vitit të Ri. Në këtë ditë të veçantë jo të gjithë kanë mundësi të festojnë, prandaj Bashkia Roskovec në bashkëpunim me bizneset që operojnë në territorin e saj i kanë ardhur në ndihmë 70 familjeve më në nevojë.
Gjatë këtij dhurimi human mori pjesë N/ Kryetari i Bashkisë z. Isa Hoxha i cili falenderoi dhe shprehu mirënjohje për bizneset që kontribuan në këtë nismë të Bashkisë dhe siguroi që nisma të tilla s’do të mungojnë asnjeherë në të ardhmen.
[lsvr_gallery images=”3959,3960,3961,3962″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x