Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Kanalizimet e Ujrave të Zeza

Vazhdojnë punimet me ritëm të lartë nga Sektori i Kanalizimeve dhe Ujrave të Zeza në Njësinë Administrative Kuman, fshati Marinëz.
Ky investim shumë i domosdoshëm për banorët e këtij fshati është drejt përfundimit.
#Pranë_Qytetarëve
#Bashkia_Roskovec
[lsvr_gallery images=”5366,5365,5364,5363,5362,5361,5360″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x