Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

” Ish Reparti Ushtarak”

Vazhdojmë të punojmë çdo ditë në të gjithë territorin e bashkisë Roskovec, për më shumë investime dhe shërbime në interes të qytetarëve tanë.
Investimi arriti dhe në lagjen e ashtuquajtur “Ish reparti ushatrak”✔️
Sapo ka nisur puna në këtë zonë për t’a kthyer në një model të rikualifikimit urban.
[lsvr_gallery images=”5141,5142,5143,5144,5145,5146″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x