Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Festa verore e Vidhishtës

Festa verore e Vidhishtës
Përsëri mbrëmja e djeshme na mblodhi së bashku për të festuar për vitin e tretë festën e Vidhishtës, një festë e organizuar me iniciativën e veçantë të Kryetares së Bashkisë Roskovec zj.Majlinda Bufi.
Fjalën përshëndetëse e mbajti Zv.Kryetari i Bashkisë z. Isa Hoxha, i cili falenderoi të gjithë ata qytetarë që këtë fundjavë vendosën ta kalojnë në Vidhisht dhe e cilësoi këtë festë si një mundësi të mirë për të nxitur dhe zhvilluar jetën sociale në zonat rurale.
Të tjera aktivitete të bukura na presin, pasi roskovecarët meritojnë më shumë.
Të punojmë së bashku për Roskovecin që duam!
[lsvr_gallery images=”10436,10437,10438,10439″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x