Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Aktivitete informuese

Vazhdojnë takimet informuese në kuadër të projektit “Parandalimi i ekstremizmit të dhunshëm dhe radikalizmit në Bashkinë Roskovec dhe zonat rurale në këtë bashki”.
Takimi i rradhës u organizua në shkollën “7 Dëshmorët”, Strum.
[lsvr_gallery images=”8110,8111,8112,8113,8114,8115″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x