Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Tag: Kupa “24 Korriku”

Ndeshja “Strum- Kurjan”

Ditën e djeshme më datë 17 qershor u zhvillua ndeshja e futbollit midis ekipeve të Njësive Administrative Strum dhe Kurjan e cila u zhvillua në fushën e sportit Suk 1.
Ndeshja u ndoq me interes të lartë dhe nga vetë Kryetarja e bashkisë Roskovec zj. Majlinda Bufi. Loja u zhvillua korrekte dhe përcolli emocione tek sportdashësit. Në përfundim fitoi skuadra e Kurjanit me rezultatin 2- 4.
I urojmë suksese djemëve në ndeshjet e ardhshme.
#Kupa_24_Korriku
[lsvr_gallery images=”5410,5411,5412,5413,5414,5415,5416,5417″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]
Facebook
Facebook