Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

VAZHDON PASTRIMI I KANALEVE

Njësia Administrative Strum po ndjek me përparësi pastrimin e kanaleve ujitës. Prej vitesh këto kanale i kishin mbuluar ferrat dhe shkurret. Pamjet që shikoni janë fiksuar nga puna në fshatin Suk-2
[lsvr_gallery images=”1378,1379,1380″ items_per_row=”2″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x