Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Urim për Ditën e Verës

Kryetarja e Bashkisë Roskovec znj. Majlinda Bufi dhe stafi i bashkisë uron : Gëzuar Ditën e Verës💐
Për Ju dhe familjet Tuaja të keni vetëm paqe, gëzime dhe lumturi🌹🌺
 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x