Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Transparencë

Si çdo fillim jave dhe sot u zhvillua mbledhja e Kryetares së Bashkisë Roskovec znj. Majlinda Bufi me N/ Kryetarët e Bashkisë, K/ Administratorin, Administratorët e Njësive Administrative dhe drejtuesit e Drejtorive. U diskutuan detyrat e përfunduara të caktuara nga java paraardhëse dhe problematikat qe hasen gjatë punëve të përditshme. Gjithashtu iu caktuan gjithësecilit detyrat që duhen zbatuar për këtë javë.
[lsvr_gallery images=”4174,4175,4176,4177″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x