Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/bashkiar/public_html/wp-content/plugins/js_composer-bk/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Takim me gratë Kryefamiljare - Bashkia Roskovec

Ditën e sotme nën kujdesin e veçantë të Kryetares së bashkisë zj.Majlinda Bufi , u organizua një takim me gratë kryefamiljare. Asnjëherë më parë nuk ishte organizuar një takim i tillë. Gjatë fjalimit Kryetarja shprehu gatishmërinë e saj për të qënë pranë tyre për çdo problem që ato hasin. Gratë kryefamiljare janë një nga kategoritë më në nevojë të shoqërisë tonë , prandaj Kryebashkiakja zj. Majlinda Bufi premtoi se së bashku me strukturat e bashkisë do jenë mbështetje për to.
Gjatë këtij takimi të pranishmet shprehën shqetësimet dhe problemet më kryesore që ato kishin.
Zj. Bufi premtoi se çdo problem i tyre do të shqyrtohet dhe shumë shpejt do të marrë zgjidhje.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort