Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Tag: kopshti roskovec

ATMOSFERE FESTIVE

Sot dita e fëmijëve të kopshtit Roskovec nisi ndryshe nga ditët e tjera. Fondacioni “Fjala e Jetës” në bashkëpunim me bashkinë Roskovec dhuruan disa pako për fëmijët e këtij kopshti.
Në shpërndarjen e dhuratave mori pjesë vetë kryetarja e Bashkisë znj.Majlinda Bufi e cila uroi vogëlushët për festat e fundvitit.
Fëmijët prisnin me padurim hapjen e pakove.
Gëzimi dhe lumturia dalloheshin në sytë dhe buzëqeshjet e tyre.
[lsvr_gallery images=”3879,3880,3881,3882,3883,3884″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

KOPSHTI I RI NE ROSKOVEC

Po shkojnë drejt përfundimit punimet për ndërtimin e kopshtit më të ri në Roskovec .
Vitin që vjen fëmijët do të kenë ambiente më të mira dhe më të bollshme !
[lsvr_gallery images=”3543,3544,3545″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

Facebook
Facebook