Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Futboll

Ditën e premte datë 1 korrik, ora 18.oo në fushën e Roskovecit zhvillohet ndeshja e futbollit midis Kurjanit dhe Kumanit. Ky takim mbyll fazën e ndeshjeve direkte për t’ia lënë radhën takimit final më datë 24 korrik, që siç dihet do të zhvillohet midis ekipit që zë vendin e parë dhe ekipit që zë vendin e dytë.

[lsvr_gallery images=”2100,2101″ items_per_row=”2″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]
Facebook
Facebook