Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Mbrojmë mjedisin e përbashkët

Vazhdojnë investimet në Roskovec.👏
Është në vijim puna për rikonstruksionin e plotë të rrugës në lagjen “Ish tregu i gjësë”.
Urbanizimi do të vazhdojë të jetë prioriteti ynë, duke i kthyer qytetarëve standartin e ri infrastrukturor, qytetar dhe mjedisor që ata meritojnë.
#Rikonstrukision_i_infrastrukturës_rrugore
#Bashkia_Roskovec
[lsvr_gallery images=”7949,7948,7945,7944,7943″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]  

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x