Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Investime ne vendosjen e stacionit te pompimit dhe pastrimi i kanaleve ujitëse

Një lajm i shumëpritur për fermerët dhe banorët e lagjes “Drizë” në fshatin Vidhisht.
👉Në saj të investimit në vendosjen e një stacioni pompimi dhe pastrimit të kanaleve ujitëse, për herë të parë do kenë mundësi të vaditin prodhimet e tyre bujqësore.[lsvr_gallery images=”13296,13297,13298,13299″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x