Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

INVESTIM I SHUMEPRITUR

Pas investimeve të njëpasnjëshme dhe të vazhdueshme në të gjithë territorin e Bashkisë Roskovec, nuk mund të mungonte dhe investimi në rrugën e Kurjanit. Sot ka filluar rikonstruksioni i plotë i kësaj rruge. Kjo rrugë nuk kishte njohur asnjë investim deri më sot dhe ndodhej në gjëndje të mjeruar prej kohësh.Sot fillimi i punimeve është ndjekur me interes të lartë nga vetë kryetarja e Bashkisë znj. Majlinda Bufi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x