Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/bashkiar/public_html/wp-content/plugins/js_composer-bk/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Sektorë në Varësi Direkte të Kryetarit - Bashkia Roskovec

I. Sektori I Auditit të Brendshëm

Përgjegjës Sektori: Gëzim Habili
Email: gezim.habili@bashkiaroskovec.gov.al

II. Sektori I Zbatueshmërisë së Investimeve

Përgjegjës Sektori: Arben Dukaj
Email: arben.dukaj@bashkiaroskovec.gov.al
CV: Kliko Këtu

III. Sektori I Shërbimit të Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpetimi

Shef Shërbimi: Eltjon Hyska
Email: eltjon.hyska@bashkiaroskovec.gov.al

escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort