Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Fëmijet dhe Shëndeti

Më datë 08.06.2016, Qendra Shëndëtsore Kuman me doktoreshë Blerina Buzi, në bashkëpunim me organizatën Jofitimprurëse, “Gruaja, Mjedisi, Komuniteti”, në të gjitha shkollat e “Njësisë Administrative Kuman” organizuan projektin “Fëmijet dhe Shëndeti” ky projekt do të organizohet dhe me fëmijët e të gjithë Bashkisë Roskovec
[lsvr_gallery images=”1811,1812″ items_per_row=”2″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x