Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/bashkiar/public_html/wp-content/plugins/js_composer-bk/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
SONDAZH PËR PËRCAKTIMIN E PRIORITETEVE TË KOMUNITETIT - Bashkia Roskovec

Të nderuar qytetar të Bashkisë Rosëkovec!
Ju ftojmë të bëheni pjesë aktive e vendimmarrjes në qeverisjen lokale duke shfletuar Projekt-Buxhetin Afatmesem (PBA-ne) e tri viteve të ardhshme, ose me thjesht, parashikimin e investimeve që Bashkia Roskovec planifikon të realizojë, bazuar në të ardhurat e saj, falë taksave, tarifave dhe detyrimeve të paguara nga Ju.
Ky dokument, do të qëndrojë I publikuar në websitin e Bashkisë Roskovec deri në datën 25 Tetor, dhe paskësaj, nën udhëheqjen e Këshillit Bashkiak Roskovec, do të organizohet një konsultim publik, ku gjithsecili nga Ju mund të shprehë rekomandimet përkatëse për investimet që Bashkia Roskovec duhet të kryejë për të ofruar shërbime publike sa më të mira për qytetarët.
Gjithashtu, KB Roskovec ka përgatitur një pyetësor online, ku çdo qytetar mund të shprehë opinionin dhe mendimin e tij dhe të sugjerojë rekomandimet për PBA-në.
Linku
https://forms.gle/w7GUsMKiqxVNTwf69

escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort