Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

TAKIMET ME KOMUNITETIN

Si çdo të enjte edhe sot kryetarja e Bashkisë zj. Majlinda BUFI zhvilloi takimet me komunitetin. Për të qënë më pranë me popullin, pritja u zhvillua në mjediset e sektorit të marrëdhënieve me publikun. Të gjithë banorët që kishin paraqitur kërkesë për takim me kryetaren e bashkisë, u pritën, dëgjuan dhe u sqaruan lidhur me problematikën që paraqesin. Këto probleme rregjistrohen edhe në kuadër të transparencës me publikun.
14225477_1672771106375207_3714870794642673337_n 14264201_1672771086375209_410912145044972194_n 14264884_1672771166375201_7036121486782072979_n 14265074_1672771209708530_3561333508443477606_n 14292512_1672771103041874_4552061901918071372_n

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x