Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Takim me zyrtarët Gjerman

Në pritjen zyrtare të organizuar nga Kryeministri i Landit të Veriut të Rhine-Vestfalisë, Z. Armin Laschet, në ambientet e kancelarisë së shtetit me rastin e 30-të vjetorit të rivendosjes së marrëdhënieve diplomatike mes Gjermanisë dhe Shqipërisë, dhe për “Ditët e Dialogut të Diasporës Shqiptare” në këtë land. Gjatë pritjes patëm mundësinë ta informonim Kryeministrin Laschet, mbi zhvillimet dhe potencialin që kanë për investime të huaja bashkitë e vendit.
[lsvr_gallery images=”6726,6727,6728,6729,6730,6731,6732,6733,6734″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x