Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Sot në “Ditën pa makina”

Në kuadër të Ditës pa makina sot më datë 22 shtator 2016 u zhvilluan shëtitje me bicikleta. Të rinj e fëmijë ishin mbledhur tek bulevardi në hyrje të qytetit Roskovec deri afër gjimnazit. Këto shëtitje si dhe postërat që mbanin pjesëmarrësit përcillnin mesazhin për një qytet me ajër të pastër.
Këto dhe veprimtari të tjera po organizohen nga Bashkia Roskovec.
Më poshtë ndiqni pamjet nga aktivitetet e organizuara.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x