Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/bashkiar/public_html/wp-content/plugins/js_composer-bk/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Shkollat dhe Kopshtet - Bashkia Roskovec

Në bashkinë Roskovec janë në vartësi të drejtpërdrejtë  16 kopshte të inkuadruar brenda në shkollat e fshatrave, kurse në Roskovec është një kopsht i veçuar me të gjithë grupmoshat.  Në këtë vartësi  përfshihen edhe  2 shkolla të mesme të përgjithshme publike dhe 1 jopublike si  dhe 14 shkolla 9-vjeçare. Këto shkolla ndodhen:

NJËSIA ADMINISTRATIVE ROSKOVEC: Shkolla e mesme ” Adem Vrapi” , shkolla 9-vjeçare ” Alush Grepcka” dhe  kopshti.

NJËSIA ADMINISTRATIVE KURJAN:  Shkolla Mesme e Bashkuar  Vlosh,  shkolla 9-vjeçare  Mbërs,  shkolla  vartëse 9-vjeçare  Ngjeqar,  shkolla 9-vjeçare dhe kopshtet të cilët ndodhen brenda mjediseve të shkollës.

NJËSIA ADMINISTRATIVE KUMAN:  Shkolla  9-vjeçare Luar,  shkolla 9-vjeçare Marinëz, shkolla 9-vjeçare Vidhisht, shkolla 9-vjecare dhe kopshtet të cilët ndodhen brenda mjediseve të shkollës.

NJËSIA ADMINISTRATIVE STRUM:  Shkolla 9-vjeçare Suk1,  shkolla 9-vjeçare Agaçaj, shkolla 9-vjeçare vartëse Arapaj, shkolla 9-vjeçare vartëse Suk2, shkolla 9-vjeçare Velmish, shkolla 9-vjeçare dhe kopshtet të cilët ndodhen brenda mjediseve të shkollës.

escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort