Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rilindje Urbane

Vazhdojmë të punojmë çdo ditë në të gjithë territorin e bashkisë Roskovec, për më shumë investime dhe shërbime në interes të qytetarëve tanë.
Së shpejti banorët e Kurjanit do të kenë një rrugë brenda të gjitha standarteve.
Pas zgjerimit të hapsirave në të gjithë gjatësinë e rrugës ka vazhduar shtrimi me çakull dhe stabilizant. Punohet çdo ditë që sa më shpejt territorit të bashkisë t’i shtohet një tjetër rrugë me parametra urban.
[lsvr_gallery images=”4936,4935,4934,4933,4932,4931,4930″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x