Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rikostruksioni i rrugës në Vlosh

Jemi drejt përfundimit të rikonstruksionit të rrugës “Likallarë”, Vlosh.
Ndryshimi është i dukshëm.
Urbanizim sa më i shpejtë dhe i sigurt!
Sot jemi këtu, nesër vazhdojmë me të tjera investime!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x