Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rikostruksioni i rrugës së “Kooperativës” në Roskovec.

Një tjetër segment i rehabilituar.
➡️Përfundoi rikostruksioni i rrugës së “Kooperativës” në Roskovec.
📌Rikontruksioni përfshiu :
✅Gërmim dhe prishje të mureve ekzistues
✅Mbushje me cakull
✅Shtresë stabilizanti
✅Shtresë asfaltbetoni
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x