Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rehabilitimi i kanaleve vaditës

Vazhdon puna për veshjen me beton dhe rehabilitimin e kanaleve vaditës. Jemi në Roskovec ku punimet janë drejt përfundimit. Një investim ky i financuar nga Banka Botërore në bashkëpunim me bashkinë Roskovec.
[lsvr_gallery images=”6466,6467,6468,6469,6470,6471″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x