Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

PUNOJME QE TE PARANDALOJME

KUZ nuk ndalet. Puntorët e sektorit të Kanalizimeve dhe Ujrave të Zeza janë çdo ditë në aksion.
Pas shumë punimeve të bëra në gjithë territorin e Bashkisë Roskovec , filluan punimet në fshatin Strum. Ka filluar shtrirja e tubacioneve të kanalizimeve dhe hapja e pusetave. Punojmë me motivin e vetëm që ti ofrojmë banorëve përmirësim të kushteve dhe parandalim të pasojave.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x