Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

PUNIMET VAZHDOJNË

Kryetarja e Bashkisë znj. Majlinda Bufi duke vëzhguar punimet që vazhdojnë…
Vazhdojnë me intesitet të lartë punimet për pastrimin dhe rehabilitimin e kanaleve të ujërave të zeza, në Njësinë Administrime Kuman. Aktualisht punohet në fshatin Kuman dhe Marinëz .Për të vëzhguar punimet ishte vetë e pranishme Kryetarja e Bashkisë znj. Majlinda Bufi.
[lsvr_gallery images=”2499,2500,2501,2502,2503,2504,2505,2506,2507,2508,2509,2510,2511,2512″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x