Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Punimet në lagjen “Kurtaj”

Vazhdojnë pa ndërprerje punimet në lagjen “Kurtaj”, fshati Ngjeqar.
Ndryshimet akoma nuk janë të dukshme por urbanizimi do të mbërrijë shumë shpejt dhe në këtë lagje.
Për një cilësi më të mirë jetese.
#Rrisimstandartet
#Punëkonkrete[lsvr_gallery images=”9435,9436,9437,9438,9439,9440″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x