Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Përfunduam rrugën e Liqenit të Kurjanit

📍Sapo përfunduam rrugën e Liqenit të Kurjanit me #BashkiaRoskovec dhe #ROMACTED
📍Edhe një nevojë tjetër e zgjidhur e komunitetit Rom
#BashkiaRoskovec
#Eu-CoE #ROMACTED[lsvr_gallery images=”11800,11801,11802,11803″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x