Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Mos mungoni në Festën e Vidhishtës

Këtë fundjavë mos e humb festën e Vidhishtës!
Festa verore e Vidhishtës, tashmë një festë e kthyer në traditë, për të qënë sërish së bashku. 
Festa e Vidhishtës por dhe festat e tjera të organizuara në fshatrat e Bashkisë Roskovec janë një nismë për të zhvilluar jetën në zonat rurale.
Nesër, më datë 4 Gusht, ora 20.30, mos planifiko asgjë tjetër. 
Eja në Vidhisht.
Merr një mik, shok, familjarë dhe festojmë së bashku.[lsvr_gallery images=”10433″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x