Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/bashkiar/public_html/wp-content/plugins/js_composer-bk/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Mbledhja e Këshillit Bashkiak,muaji shtator - Bashkia Roskovec

U zhvillua mbledhja e radhës e Këshillit Bashkiak për muajin Shtator ku u miratuan vendimet si mê poshtë :
1. Miratimi i rendit të ditës së mbledhjes.
2. Informacion mbi Vendimet e Këshillit të mbledhjes së muajit Gusht 2021.
3. Miratimi i procesverbalit të mbledhjes së kaluar të Këshillit Bashkiak.
4. Për dhënien e Ndihmës Ekonomike nga fondi i kushtëzuar deri në 6% për periudhën 1-31 Gusht 2021.
5. Informacion mbi ecurinë e të ardhurave në Drejtorinë e të Ardhurave Vendore, Bashkia Roskovec,deri më date 31.08.2021.
6. Për miratimin e dokumentit të rishikimit të Planit të Përgjithshëm Vendor të Bashkisë Roskovec, me procedurë të thjeshtuar.
7. Për miratim dhe transferim fondesh në Buxhetin e Bashkisë Roskovec për vitin 2021.(2projekt-vendime)
8. Për dhënien me qera të tokës së pafrytshme me Nr.pasurie 198/28 në pronësi të Bashkisë Roskovec.
9.Per nje shtese ne Vendimin Nr.89 date 02.12.2020 “Per miratimin e buxhetit dhe numrit maksimal te punonjesve te bashkise Roskovec per vitin 2021”.
10.Per miratimin e projektit me objekt “Sistemimi i sheshit dhe zgjerimi i varrezave Vidhishte”.
11. Diskutime dhe komente te qytetareve.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort