Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Krenar për fëmijët tanë!

Ditën e djeshme u zhvillua për vit të dytë radhazi “Kupa e Miqësisë” në volejboll për djem të shkollave të mesme në nivel qarku. Në ambjentet e Kompleksit Sportiv pranë ETC, janë ndeshur përballë njëra tjetrës ekipet përfaqësuese të Bashkive Fier, Roskovec ,Lushnje, Divjakë, Patos, dhe Ballsh. Bashkia jonë u përfaqësua nga djemtë e shkollës së mesme “Didin Bishani ” Kurjan të cilët na dhuruan emocione të forta me lojën e tyre. Ekipi jonë ia doli të renditej në vendin e dytë ndërsa i pari kryesoi ekipi i bashkisë Fier.
I urojmë suksese djemve tanë dhe ekipeve përfaqësues.
[lsvr_gallery images=”4702,4703,4704,4705,4706″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]  

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x